Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
 Bershka Маици
 Bershka Маици  Bershka Маици

Bershka Маици

400 МКД

Големина: M

Бренд: bershka

Град: Тетово

Материјали: памбук

Ознаки: // //

Состојба: ново без етикета

Боја: бело

Додадено: 29.4.2023

Прегледи: 118

1

Тренд и нови

Zaramk

2
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

0