Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Rotiracka cetka
Rotiracka cetka Rotiracka cetka Rotiracka cetka Rotiracka cetka

Rotiracka cetka

2500 МКД

Бренд: rowenta

Град: Скопје

Материјали: plastika

Ознаки: fen cetka rotiracka

Состојба: многу добра

Боја: бело лила

Додадено: 30.4.2023

Прегледи: 476

3

Rotiracka cetka-fen, so 2 dodatoci od 4cm i 5cm i jonizator. Moknost od 1000 W, opcija za laden vozduh i vrtenje vo 2 pravci. Koristena e nekolku pati, nema nikakvi ostetuvanja.

MyShop99

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

8