Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Calvin klein fustan
Calvin klein fustan Calvin klein fustan Calvin klein fustan Calvin klein fustan Calvin klein fustan

Calvin klein fustan

2200 МКД

Големина: 38

Бренд: calvin klein

Град: Скопје

Материјали: poliester

Ознаки: #fustan

Состојба: одлично

Боја: плаво

Додадено: 4.5.2023

Прегледи: 131

0

Calvin klein fustan kako nov za S/M

Luna_17

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

1