Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Promod teget kosula so vez
Promod teget kosula so vez Promod teget kosula so vez Promod teget kosula so vez Promod teget kosula so vez

Promod teget kosula so vez

350 МКД

Големина: 37

Бренд: promod

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: vez neobicno teget pamuk cvetovi

Состојба: одлично

Додадено: 4.5.2023

Прегледи: 155

0

Teget pamucna Promod kosula, S/M so kompletno vezen grb. Mnogu interesna i unikatna. Ednas oblecena, isprana i tolku

AnaviSk

512
0

Членот го следат

228

Членот ги следи

7