Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fustan so podarok
Fustan so podarok Fustan so podarok Fustan so podarok Fustan so podarok

Fustan so podarok

600 МКД

Големина: 38

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: poliester pamuk

Ознаки: fustan canta zara komplet

Состојба: ново без етикета

Боја: виолетово

Додадено: 5.5.2023

Прегледи: 397

8

Fustanot e besprekoren idealen za leto. Materijalot odlicen.

Fairyalexa

38
0

Членот го следат

36

Членот ги следи

0