Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Patiki 38
Patiki 38 Patiki 38 Patiki 38 Patiki 38

Patiki 38

500 МКД

Големина: 38

Бренд: turska

Град: Скопје

Материјали: platneni

Ознаки: novi

Состојба: ново со етикета

Боја: зелено

Додадено: 7.5.2023

Прегледи: 111

0

Poracani od internet no greska vo kalapot. Novi meki i prijatni platneni patiki.

bijanka

330
0

Членот го следат

67

Членот ги следи

10