Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nike Air 38
Nike Air 38 Nike Air 38 Nike Air 38 Nike Air 38

Nike Air 38

1400 МКД

Големина: 38

Бренд: nike air

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: nike air

Состојба: многу добра

Боја: темно зелено

Додадено: 8.5.2023

Прегледи: 83

0

Odlicni patiki, retro stil. Broj 38=24cm Unisex

elizabetabuj

111
0

Членот го следат

20

Членот ги следи

20