Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
 jaknicka
 jaknicka  jaknicka  jaknicka

jaknicka

350 МКД

Големина: 36

Бренд: pimke

Град: Скопје

Материјали: xxxxx

Ознаки: xxxx

Состојба: добра

Боја: црно

Додадено: 9.5.2023

Прегледи: 64

1

Nosena no moze da se nosi,ima malku ostetuvanje na ramoto na tretata slika

bombon

49
0

Членот го следат

29

Членот ги следи

17