Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Proletna jaknicka
Proletna jaknicka Proletna jaknicka

Proletna jaknicka

600 МКД

Големина: 41

Бренд: ambar

Град: Куманово

Материјали: suskav

Ознаки: jaknicka proletna

Состојба: ново без етикета

Боја: црно

Додадено: 10.5.2023

Прегледи: 117

1

Crna proletna jaknicka velicina L. Kupena od Ambar i oblecena e tri pati.

makemefashions

6
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

25