Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Bershka palto
Bershka palto Bershka palto Bershka palto Bershka palto

Bershka palto

300 МКД

Големина: M

Бренд: bershka

Град: Битола

Материјали: skaj

Ознаки: skaj

Состојба: добра

Боја: кафено

Додадено: 10.5.2023

Прегледи: 239

2

Bershka palto kupeno 3000 den, go prodavam za 300 denari poradi ostetuvanje kaj jakata

RiniMini

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

16