Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фустан
Фустан Фустан Фустан

Фустан

1500 МКД

Големина: 40

Бренд: xandres

Град: Кочани

Материјали: полиестер

Ознаки: ново

Состојба: ново без етикета

Боја: розе

Додадено: 10.5.2023

Прегледи: 111

2

Фустан, купен од Холандија, но мене ми е голем. Фустанот е нов и еднаш е облечен мислејќи дека со колан ќе го носам и ќе ја сокријам големината, но безуспешно. Фустанот е одличен. Цената е симболична.

Iva1234

6
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

2