Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Tommy Hilfiger patiki br 37
Tommy Hilfiger patiki br 37 Tommy Hilfiger patiki br 37 Tommy Hilfiger patiki br 37

Tommy Hilfiger patiki br 37

2200 МКД

Големина: 37

Бренд: tommy

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: novi

Состојба: одлично

Боја: розе

Додадено: 14.5.2023

Прегледи: 110

4

Tommy Hilfiger ( kozni) orginal patiki, obleceni dva tri pati . Broj 37. Cena 2200 den

Srekicka

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0