Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Svecen fustan
Svecen fustan Svecen fustan

Svecen fustan

1000 МКД

Големина: 40

Град: Крива Паланка

Материјали: bsb

Ознаки: bsb

Состојба: одлично

Боја: бордо

Додадено: 14.5.2023

Прегледи: 129

1

Preubav svecen fustan , samo 1 oblecen za svadba . Golemina L

tristovska

4
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

1