Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Teksas jakna
Teksas jakna

Teksas jakna

500 МКД

Големина: 38

Град: Битола

Материјали: teksas

Ознаки: xxx

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 15.5.2023

Прегледи: 81

0

Crna moderna teksas jakna, bez osetuvanja brojor M/L

Ameli07

1
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0