Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Комплет костим Кокев
Комплет костим Кокев Комплет костим Кокев Комплет костим Кокев Комплет костим Кокев Комплет костим Кокев

Комплет костим Кокев

1700 МКД

Големина: 38

Бренд: кокев

Град: Скопје

Материјали: полиестер вискоза

Ознаки: костим кокев

Состојба: ново без етикета

Боја: лила

Додадено: 15.5.2023

Прегледи: 223

7

Костим во совршена состојба, не е носен. Материјалот е лесен, за пролетно/летно време, бојата уште поубава во живо. Бројот е 38-40.

janasusie

8
0

Членот го следат

8

Членот ги следи

4