Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Мантил памучен
Мантил памучен Мантил памучен

Мантил памучен

400 МКД

Големина: 40

Град: Скопје

Материјали: памучен памук

Ознаки: памук

Состојба: ново без етикета

Боја: кафено

Додадено: 16.5.2023

Прегледи: 202

3

Нов, памучен мантил. Одговара на М/Л величина. Многу пријатен за носење, идеален за пролет/ есен.

Agneska

3
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0