Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Tasna racna i za na ramo
Tasna racna i za na ramo

Tasna racna i za na ramo

600 МКД

Бренд: nema

Град: Скопје

Материјали: skaj

Ознаки: xxx

Состојба: ново без етикета

Боја: црно

Додадено: 16.5.2023

Прегледи: 73

0

Mala elegantna tasnicka ima i dolg remen. Sosema nova. Prevzemanje od Skopje.

LidijaKardula

2
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

1