Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Kosula-bluza
Kosula-bluza Kosula-bluza

Kosula-bluza

200 МКД

Големина: S

Бренд: nema

Град: Скопје

Материјали: xx

Ознаки: sareno shareno kosula

Состојба: многу добра

Боја: шарено

Додадено: 19.5.2023

Прегледи: 220

2

Elegantna kosula kako bluza Kako nova e samo ednas e oblecena, nema nikakva oshteta. Za poveke informacii slobodno pisete

MARIAmarija

11
0

Членот го следат

13

Членот ги следи

0