Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nova tasna
Nova tasna Nova tasna Nova tasna Nova tasna Nova tasna

Nova tasna

450 МКД

Бренд: primark

Град: Кочани

Материјали: slamena

Ознаки: novo

Состојба: ново со етикета

Боја: крем

Додадено: 21.5.2023

Прегледи: 149

3

Kremava slamena tasna kupena od primark. Nova, so etiketa. Dolgata racka moze da se stavi vnatre

wreckingball

85
0

Членот го следат

80

Членот ги следи

7