Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Капути и јакни Јакни винтиџ плетена јакничка
винтиџ плетена јакничка
винтиџ плетена јакничка винтиџ плетена јакничка винтиџ плетена јакничка

винтиџ плетена јакничка

200 МКД

Големина: M

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: волна мешавина

Ознаки: плетено винтиџ

Состојба: одлично

Додадено: 22.5.2023

Прегледи: 88

0

плетена јакничка на патент, светло сина боја со крзно на ракавите и крагњата. скоро и неносено. винтиџ во одлична состојба.

Дани44

2
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

0