Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Ci Sono Тексас јакна
Ci Sono Тексас јакна Ci Sono Тексас јакна

Ci Sono Тексас јакна

400 МКД

Големина: S

Бренд: ci sono by cavallini

Град: Куманово

Материјали: тексас

Ознаки: палто cavalini јакна тексас

Состојба: одлично

Боја: црно

Додадено: 22.5.2023

Прегледи: 75

0

-Јакната е неколку пати облечена, во одлична состојба и без оштетувања -Јакната е S величина, но повеќе одговара за М.

Angjjela

2
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

4