Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Jakna 🌸
Jakna 🌸 Jakna 🌸

Jakna 🌸

Подари

Големина: M

Бренд: /

Град: Битола

Материјали: viskoza

Ознаки: sivo

Состојба: многу добра

Боја: сиво

Додадено: 22.5.2023

Прегледи: 148

1

Go poklonuvam,ubavo jaknice so postava,nikakvi ostetuvanja

Marina1982

44
0

Членот го следат

32

Членот ги следи

7