Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Mimeraa

Кичево

Капут

650 МКД

1

Детали за производот

Големина: M

Бренд: made in italy

Град: Кичево

Материјали: 100%polyester

Ознаки: добра состојба

Состојба: добра

Боја: кафено

Опис

Капут величина M одговара и на L, во добра состојба без екстремни оштетувања само бубулици кои се видливи на фотографијата и се чистат.

Додадено: 27.5.2023

Прегледи: 407