Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Eko kozha jaknicka
Eko kozha jaknicka Eko kozha jaknicka

Eko kozha jaknicka

400 МКД

Големина: 40

Град: Скопје

Материјали: eko koza

Ознаки: eko koza jakna

Состојба: ново без етикета

Боја: розе

Додадено: 29.5.2023

Прегледи: 66

1

animal print, tenka eko koza jaknicka. 40/42

kajashop

3
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0