Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fustan Zara
Fustan Zara Fustan Zara Fustan Zara Fustan Zara

Fustan Zara

550 МКД

Големина: S

Град: Скопје

Материјали: pamuk, poli, elastin

Ознаки: ukrasni kamcinja

Состојба: одлично

Боја: бело

Додадено: 5.6.2023

Прегледи: 196

1

Leten, elasticen fustan od Zara so ukrasni kamcinja. Ednostaven a prekrasen

fineliving

172
0

Членот го следат

112

Членот ги следи

34