Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zara кошула
Zara кошула Zara кошула

Zara кошула

400 МКД

Големина: M

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: полиестер

Ознаки: zara кошула

Состојба: многу добра

Боја: шарено

Додадено: 8.6.2023

Прегледи: 136

3

Кошула од zara, со пеперутки

janasusie

22
0

Членот го следат

15

Членот ги следи

8