Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Svetkav fustan
Svetkav fustan Svetkav fustan Svetkav fustan

Svetkav fustan

800 МКД

Големина: 36

Град: Кавадарци

Материјали: poliester likra

Ознаки: fustan svetkavo gol grb

Состојба: ново без етикета

Боја: сребрено

Додадено: 26.6.2023

Прегледи: 222

5

Svetkav fustan koj preliva vo poveke boi. Ne e nosen. Odzadi so lastici koi se prilagoduvaat. S vel mnogu rastegliv materijal. Minimalno e providen.

ivanche77

89
1

Членот го следат

75

Членот ги следи

13