Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Svetkav Fustan
Svetkav Fustan

Svetkav Fustan

600 МКД

Големина: 36

Бренд: pull&bear

Град: Скопје

Материјали: svetki polyester

Ознаки: pull&bear

Состојба: ново без етикета

Боја: плаво

Додадено: 13.7.2023

Прегледи: 508

3

Kratok Svetkav Fustan XS-S od Pull&Bear

Luna20

5
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

4