Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nov fustan  2xl
Nov fustan  2xl Nov fustan  2xl Nov fustan  2xl Nov fustan  2xl Nov fustan  2xl

Nov fustan 2xl

700 МКД

Големина: XXL

Бренд: lilly and loui

Град: Битола

Материјали: plussize crn fustan pokrupni

Ознаки: fustan plus doteruvacki size

Состојба: ново без етикета

Боја: црно

Додадено: 13.8.2023

Прегледи: 218

0

Dobien na poklon od avstrajlanskiot brend lilly and loui brojceto e 20, Ili makedonsko XXL. Se tegni moze I na mnogu pokrupni od 2xl da odgovara. I'ma kolance koe moze I da se izostavi. Prekrasno stoi I ne ocrtuva voopsto. Go dobivate so 2 podaroka!

KettyK

119
0

Членот го следат

76

Членот ги следи

58