Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zara tirolka/fustan
Zara tirolka/fustan Zara tirolka/fustan Zara tirolka/fustan

Zara tirolka/fustan

120 МКД

Големина: 38

Бренд: zara

Град: Велес

Материјали: pamuk

Ознаки: leto prolet

Состојба: многу добра

Боја: бело

Додадено: 14.8.2023

Прегледи: 270

0

Zara tirolka so postava. Bez mani i ostetuvanja.

Winona

22
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

4