Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
ZARAfustance M Nam 300
ZARAfustance M Nam 300 ZARAfustance M Nam 300 ZARAfustance M Nam 300

ZARAfustance M Nam 300

400 МКД

Големина: M

Град: Битола

Материјали: len

Ознаки: tipsko

Состојба: многу добра

Боја: црвено

Додадено: 19.8.2023

Прегледи: 313

3

Zara fustance M napred so vrzuvanje a moze i nazad boja kako na slikata dimenzii dolzina 90 sm struk merena edna strana 37 sm znaci 74 sm moze i kako kosula da se nosi

mirjanas

97
0

Членот го следат

51

Членот ги следи

2