Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Женско сако
Женско сако Женско сако Женско сако Женско сако Женско сако

Женско сако

1200 МКД

Големина: 40

Бренд: mangosteen

Град: Скопје

Материјали: со ликра памук

Ознаки: жолто

Состојба: многу добра

Боја: жолто

Додадено: 15.9.2023

Прегледи: 114

1

Продавам женско сако боја жолта банана боја, на сликите изгледа посветло а на дневна светлина е за две нијанси пожолто. Носено само да една матура , ново поново здравје . Одговара за носење со сите бои на сукња или панталони, се закопчува напред со едно копче со сребрен сјај а на ракавите има три помали копченца со помала форма но ист сјај. Класично сако укроено со струк и преубав ревер. Перено е ине се пегла. Одговара на класичен број Л или 40 . Средби со потенцијални купувачи кои би го износиле ова преубаво парче облека е кај Рамстор. 078 476- 754

Maradineva

5
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

0