Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Обувки Рамни чевли и балетанки Нови неупотребени балетанки од Mango
Нови неупотребени балетанки од Mango
Нови неупотребени балетанки од Mango Нови неупотребени балетанки од Mango Нови неупотребени балетанки од Mango

Нови неупотребени балетанки од Mango

700 МКД

Големина: 39

Бренд: mango

Град: Скопје

Материјали: eko antilop

Ознаки: baletanki crni originalni novi kvalitetni

Состојба: ново без етикета

Боја: црно

Додадено: 16.9.2023

Прегледи: 226

9

Продавам нови црни балетанки со големина 39. Балетанките се неупотребени, неоштетени и оригинални од Mango со мал преден детал и се од еко антилоп. Telefon 070 294 141

Shoes_Seller

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0