Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Ташна
Ташна Ташна Ташна

Ташна

500 МКД

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: тегет ташна чанта

Состојба: ново без етикета

Боја: плаво морнарско плаво

Додадено: 18.9.2023

Прегледи: 84

0

Ташна (чанта) носена вкупно 2 пати, издржлива. Без етикета, купена е од чаршија, една од поквалитетни ташни што го имам купено во живот. Немам како да ја искомбинирам, ја имам неколку месеци, греота е да седи во плакар.

Marija1220

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0