Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Furla tasna
Furla tasna Furla tasna Furla tasna

Furla tasna

6000 МКД

Бренд: furla

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: tasna furla

Состојба: многу добра

Боја: сиво

Додадено: 26.10.2023

Прегледи: 473

3

Malku koristena, cena 6.000 Orginalna se razbira, gi cuvam etiketite, sertifikatite, torbickata i kesickata Moze da se vidi vo bilo koe vreme (Skopje) Bez razmeni

IvanMarkovski

1
0

Членот го следат

13

Членот ги следи

0