Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Блузи и маици Маици Karl Lagerfeld маица со етикета
Karl Lagerfeld маица со етикета
Karl Lagerfeld маица со етикета Karl Lagerfeld маица со етикета Karl Lagerfeld маица со етикета Karl Lagerfeld маица со етикета Karl Lagerfeld маица со етикета

Karl Lagerfeld маица со етикета

1800 МКД

Големина: S

Бренд: кл

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: карллагерфелд,маица

Состојба: ново со етикета

Боја: црно

Додадено: 26.10.2023

Прегледи: 273

0

➡️Нова со етикета ➡️Купена во Италија 50 евра ,од 120 на 90 па плус 40 евра попуст ми дадоа.

capricorn2512

5
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

4