Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Guess Patiki
Guess Patiki Guess Patiki Guess Patiki Guess Patiki

Guess Patiki

3000 МКД

Големина: 38

Бренд: guess

Град: Охрид

Материјали: koza

Ознаки: guess

Состојба: одлично

Боја: црно крем

Додадено: 27.10.2023

Прегледи: 209

1

Patiki Guess na platforma mnogu kratko se noseni poradi zgresen broj i stojat taka vo kutija.

Lilence123

10
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0