Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Горетекс получизми
Горетекс получизми Горетекс получизми

Горетекс получизми

400 МКД

Големина: 39

Бренд: горетекс

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: зачувани

Состојба: добра

Додадено: 3.11.2023

Прегледи: 399

1

Малку избледени инаку со спреј испрскани се одлични. Удобни и заштитени од влага. Купени над 8000 во Пеко и уште се продава овој модел. Мали ми се.

AnaJana

114
0

Членот го следат

86

Членот ги следи

25