Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
НОВА пудра
НОВА пудра НОВА пудра

НОВА пудра

550 МКД

Бренд: макс фактор

Град: Скопје

Материјали: пудра

Ознаки: нова

Состојба: ново со етикета

Боја: окер

Додадено: 11.11.2023

Прегледи: 219

4

НОВА Макс Фактор пудра. Нијанса 100 FAIR. Рок на употреба: 11.11.2014 год.

mime44

30
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

9