Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Jakna M
Jakna M Jakna M

Jakna M

800 МКД

Големина: 38

Бренд: htimes

Град: Скопје

Материјали: krzno poliester

Ознаки: crna zimska

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 15.11.2023

Прегледи: 168

1

Jaknata e malku nosena, bez ostetuvanja e. M velicina, oblozena so krzno vnatre. Razmena moze samo za zimska, debela jakna vo druga boja

macca5

109
1

Членот го следат

28

Членот ги следи

5