Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Костими и сакоа Сако Ново сако со етикета
Ново сако со етикета
Ново сако со етикета Ново сако со етикета Ново сако со етикета

Ново сако со етикета

600 МКД

Големина: M

Град: Скопје

Материјали: sako

Ознаки: sako

Состојба: ново со етикета

Додадено: 16.11.2023

Прегледи: 335

4

Ново долго темно зелено сако со етикета со внатрешна постава Стандард величина

esa1995

35
0

Членот го следат

22

Членот ги следи

0