Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Чизми
Чизми Чизми Чизми Чизми

Чизми

600 МКД

Големина: 37

Бренд: nisantasi shoes

Град: Скопје

Материјали: еко кожа крзно

Ознаки: ново чизми

Состојба: ново без етикета

Боја: крем маслинесто

Додадено: 17.11.2023

Прегледи: 252

5

Нови чизми еднаш носени немаат никакви оштетувања. Со крзно се внатре. Намалени на 600 ден.

tina.cc

3
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

1