Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
*C&A Dukser* vel M
*C&A Dukser* vel M *C&A Dukser* vel M *C&A Dukser* vel M *C&A Dukser* vel M *C&A Dukser* vel M

*C&A Dukser* vel M

350 МКД

Големина: M

Град: Скопје

Материјали: mesav

Ознаки: dukser

Состојба: многу добра

Боја: бордо

Додадено: 20.11.2023

Прегледи: 86

1

C&A Dukser debel.zimski So kapuljacka Ubava bordo boja Vel M

nakitce

314
0

Членот го следат

123

Членот ги следи

0