Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Обувки Спортски обувки Останато Топлинки Waikiki (резервирани)
Топлинки Waikiki (резервирани)
Топлинки Waikiki (резервирани) Топлинки Waikiki (резервирани) Топлинки Waikiki (резервирани) Топлинки Waikiki (резервирани) Топлинки Waikiki (резервирани)

Топлинки Waikiki (резервирани)

250 МКД

Бренд: waikiki

Град: Скопје

Материјали: мек топол

Ознаки: нова година

Состојба: ново со етикета

Додадено: 21.11.2023

Прегледи: 164

0

Меки новогодишни топлинки, нови, од Waikiki, големината по етикета 36-38. Цената е фиксна

BiljanaSK18

61
0

Членот го следат

31

Членот ги следи

2