Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
*Pull&Bear Dukser*
*Pull&Bear Dukser* *Pull&Bear Dukser* *Pull&Bear Dukser* *Pull&Bear Dukser* *Pull&Bear Dukser*

*Pull&Bear Dukser*

300 МКД

Големина: M

Бренд: pull&bear

Град: Скопје

Материјали: mesav

Ознаки: dukser

Состојба: многу добра

Боја: бордо

Додадено: 21.11.2023

Прегледи: 53

0

Pull&Bear Dukser bordo ubava boja Napred so natpis Grbot e klot bordo Vel stoi S no sirok model e super e za M

nakitce

314
0

Членот го следат

123

Членот ги следи

0