Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фустан број с/м
Фустан број с/м Фустан број с/м

Фустан број с/м

400 МКД

Големина: 37

Бренд: непознат

Град: Скопје

Материјали: памук ликра

Ознаки: фустан

Состојба: одлично

Боја: жолто

Додадено: 21.11.2023

Прегледи: 82

1

Фустан со патент од страна број с м

Bjankica

6
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

0