Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Broj m komplet
Broj m komplet

Broj m komplet

500 МКД

Големина: 38

Бренд: stradivarius i drugo

Град: Скопје

Материјали: pamyk likra

Ознаки: komplet

Состојба: одлично

Боја: бело жолто

Додадено: 21.11.2023

Прегледи: 50

0

Tri maicki krop site se so patent pozadi broj m

Bjankica

6
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

0