Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
NIKE патики
NIKE патики NIKE патики NIKE патики NIKE патики

NIKE патики

2200 МКД

Големина: 40.5

Бренд: nike

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: nike

Состојба: одлично

Боја: бело минт

Додадено: 21.11.2023

Прегледи: 138

3

NIKE Blazer Low Platform патики како нови,еднаш облечени

Lolitta_0

11
0

Членот го следат

11

Членот ги следи

1