Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
termo trenerki CHAMPION
termo trenerki CHAMPION termo trenerki CHAMPION termo trenerki CHAMPION

termo trenerki CHAMPION

500 МКД

Големина: 38

Бренд: champion

Град: Гостивар

Материјали: pamuk

Ознаки: champion

Состојба: одлично

Боја: црно

Додадено: 21.11.2023

Прегледи: 76

0

debeli zimski trenerki original , dole se so lastik i preubavo stojat

medisaelmazi

12
0

Членот го следат

11

Членот ги следи

5