Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
H&m nova bluza
H&m nova bluza H&m nova bluza H&m nova bluza H&m nova bluza

H&m nova bluza

600 МКД

Големина: XS

Бренд: h&m

Град: Скопје

Материјали: akril i pamuk

Ознаки: moderno

Состојба: ново без етикета

Боја: сиво

Додадено: 21.11.2023

Прегледи: 69

2

Nova siva zimska bluzicka od poznat brend.Odgovara na xs i s golemina

Feniks

3
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

1